Barwy Szczęścia

...


#1 2009-04-28 13:08:22

barwy_szcześcia

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-27
Posty: 16
Punktów :   

Pomyśl o dziecku!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z "Barwami szczęścia" - numer 261. Już w poniedziałek, Izabela opowie siostrze o ostatniej kłótni z mężem. Blanka zareaguje od razu...

- Odejdź od niego natychmiast! Zrobię wszystko, żeby ci pomóc.

- No właśnie. O to cię chciałam prosić - Izabela spojrzy dziewczynie prosto w oczy. - Pomóż mi. Chcę, żebyś założyła w banku konto.

- Nie rozumiem. Ja już mam konto.

- To nowe byłoby moje. Nie założę konta na swoje nazwisko, bo jest niebezpieczeństwo, że Rafał jakoś do niego dojdzie. On nie może wiedzieć, że odkładam jakiekolwiek pieniądze. A zamierzam to zacząć robić.

- Iza, o Rafale można powiedzieć wiele złych rzeczy, ale na pewno nie jest głupim facetem! Co będzie, jeśli się zorientuje? - w głosie Blanki pojawi się niepokój. - Pomyślałaś o tym?

- Nie zorientuje się. Już moja w tym głowa.

Gordonowa plan będzie miała gotowy:

- Poczekam do rozwiązania. Do tego czasu uzbieram trochę pieniędzy. Jak dziecko będzie miało kilka miesięcy, zacznę szukać pracy. I wtedy odejdę.

- Ale do tego czasu Rafał może zrobić ci krzywdę! - Blanka ostro zaprotestuje. - Zresztą nie tylko tobie. Pomyśl o dziecku!

Co dalej? Czy Iza będzie w stanie oszukać męża - i zapewni sobie bezpieczeństwo? Czy Rafał odkryje jej podstęp? Ciekawych zapraszamy do telewizyjnej Dwójki.


Największą sztuką w życiu jest śmiać
się zawsze i wszędzie. Nie żałować tego, co było i nie bać się tego, co będzie.
www.bszczescia.pun.pl
Nie chodź różnymi drogami, ale zawsze swoją drogą. Czarę szczęścia wciąż dziel z nami, a cierpienia oddaj
wrogom. Unikaj fałszu, nie znaj zazdrości. Nie kochaj tego, kto
nie wart miłości. Nikomu serca nie oddaj w ofierze - z wyjątkiem tego, kto kocha Cię szczerze.
www.bszczescia.pun.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biologiaszczecin.pun.pl www.rzeczpospolitaclan.pun.pl www.zetka50.pun.pl www.brutal.pun.pl www.antybarca.pun.pl